Звіт з реалізації проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення»

Звіт з реалізації проекту

«Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення»

В рамках проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» в

період з 10 до 25 лютого педагогами КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» було проведено 33 заняття (виховні години, бесіди, лекції) для 473 вихованців Центру, а саме:

Молодша вікова категорія (гуртки: природознавство для дошкільників, юні художники-анімалісти; природа, фантазія, творчість; основи екологічних знань, юні друзі природи)

Під час проведення виховних години діти відгадували загадки про енергію, електричний струм, лампочку, електростанцію, на власному досліді прослідковували явище електричності при потиранні пластмасового гребінця по волоссі та доторкаючись до клаптиків паперу, дивилися відеоролики про шкідливість використання ламп розжарювання і користь люмінісцентних енергозберігаючих ламп, відтворювали ролі головних героїв Люміка і Електричної лампи розжарювання, обговорювали їхні позитивні і негативні вчинки, слухали читання вірша, брали участь у грі, замінюючи звичайні лампи на енергозберігаючі, тим самим беручи на себе відповідальність за збереження довкілля і його багатств.

Середня вікова категорія (гуртки: юні садівники, екологи-краєзнавці, юні зоологи-тераріумісти, тварини рідного краю, юні фотонатуралісти, основи екологічних знань, природа в мистецтві макраме, основи екологічних знань, юні квітникарі-аранжувальники)

Проведено заняття на тему: «Скажімо «Так» енергоефективним, «НІ» – лампам розжарювання»!, «Заміни лампи – зміни світ!», «Збережемо довкілля разом». Діти малювали малюнки на тему енергозбереження. Юннатам було показано начальний мультфільм та роздано інформаційно – пізнальні матеріали (трансформери).

Старша вікова категорія (гуртки: основи гідробіології, дендрологія з основами озеленення, юні знавці лікарських рослин).

Проведено заняття на тему: «Змінюй світ – починай з себе», «Заміни лампи-зміни світ», проведена бесіда; «Вчимося економити». На занятті гуртківці дискутували на тему економії світла та переглянули фільм «Енергоенфективне освітлення» , дітям було роздано інформаційно – пізнавальні матеріли (брошурки). Серед вихованців було проведено опитування щодо використання енергозберігаючих ламп у їхніх домівках.

Також з гуртківцями була проведена творча година, на якій звичні нам у користуванні електричні лампочки використали для втілення творчих ідей, в якості прикрас, як, наприклад, в нашому випадку, такі симпатичні бджілки.