Зліт учнівських лісництв «Збережемо ліси Львівщини для нащадків»

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводить 14 грудня 2017 року об 11.00 в приміщенні актового залу департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА (вул. Стрийська, 98) обласний зліт учнівських лісництв.

З 1 квітня до 30 листопада 2017 року з метою залучення учнівської молоді Львівщини до природоохоронної та дослідно-експериментальної роботи в галузі лісового господарства, підвищення ефективності та якості роботи учнівських лісництв в області був проведений обласний огляд-конкурс учнівських лісництв  «Збережемо ліси Львівщини для нащадків» за фінансової підтримки обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської обласної ради.

На зліт запрошені, учасники конкурсу, представники 32 учнівських лісництв області (члени учнівського лісництва, представник базового лісового господарства та керівник учнівського лісництва). Переможці та учасники обласного огляду-конкурсу учнівських лісництв «Збережемо ліси Львівщини для нащадків» отримають цінні подарунки, матеріали для покращення матеріально-технічної бази учнівських лісництв та інформаційно-методичну літературу.

Призерами конкурсу-огляду стали  учнівські лісництва:

І місце

учнівське лісництво - Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

ІІ місце

учнівське лісництво - Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14;
учнівське лісництво - Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

ІІІ місце

учнівське лісництво - Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
учнівське лісництво - Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Андрія Костирки Перемишлянського району;
учнівське лісництво - Білокамінського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Золочівського району;
учнівське лісництво - лісівничо-екологічного просвітницького центру «Бескиди» Бескидського лісництва Славського ДЛГП «Галсільліс» Сколівського району.