Збережемо енергію – збережемо довкілля !

Вихованці творчих учнівських об’єднань КЗ ЛОР «Львівський  обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» долучилися до відзначення Міжнародного дня енергозбереження.

З ініціативи Дитячого екологічного парламенту «Ekos Lokal» комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-наьуралістичної творчості учнівської молоді» вихованці гуртків «Природа, фантазія, творчість», «Природа рідного краю», «Флористика та фітодизайн інтер’єру» (керівник Ірина Ігорівна Валах),які працюють на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Яворівського району, провели екологічну акцію «Будь активним і енергозаощадливим. Споживай енергію розумно!», яка розпочалася 9 листопада.

На шкільній радіолінійці Ірина Ігорівна інформувала учнівський та педагогічний колектив про Міжнародний день енергозбереження та заплановані заходи щодо його відзначення.

Під гаслом «Добрий господар – це бережливий господар» І.Валах провела з гуртківцями цікаві та пізнавальні заняття: «Звідки береться електроенергія та як її заощаджувати», «Збереження електроенергії – справа кожного школяра», «Енергозбереження в побуті – турбота про себе, свою сім’ю, навколишній світ»!, тренінг «Як заощаджувати електроенергію», дидактичні та інтелектуальні ігри «Економічний чи Енерговитратний дім», «Найрозумніший»  (Де зустрічається електроенергія?» під час яких вчилися правильно і раціонально використовувати енергію у школі та побуті.

Увагу школярів, педагогів, батьків привернув інформаційний стенд «Збережемо електроенергію разом», який оформили члени ДЕП.

Родзинкою акції було  «випікання» святкового Енергозберігаючого пирога. Рецепт «Шкільного пирога енергозбереження»: намалювати або вирізати велике коло у формі «пирога», умовно поділити його на 4 частини різного кольору. Вказати, які проблеми неефективного використання ресурсів є у закладі освіти, що заважають йому бути енергоефективним; як можна вирішити ці проблеми; що готові для цього зробити учні; якої інформації чи ресурсів потребують. Сфотографуватися разом із «пирогом» (вітаються креативні фото).

Такі «пироги» юннати випікали вперше, але вдались вони на славу! Школярі отримали навички раціонального використання енергоресурсів та позитивний настрій.

11 листопада вихованці гуртка «Відповідальне споживання» ЛОЦЕНТУМ ( кер. Н.Дендюк) під час заняття на свіжому повітрі дискутували про ефективне енергозбереження в побуті та розробили практичні поради щодо економії енергії в школі та дома.

Долучайтесь до збереження довкілля!

Заощаджуйте енергоресурси!