Запрошуємо у світ еколого-натуралістичної творчості

28 вересня 2015 року на базі Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся виїзний семінар-практикум учителів основ здоров’я і трудового навчання Жидачівського району

на тему: «Навколишнє середовище і здоров’я».

Семінар-практикум розпочала Кошіль М. І.,заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ, яка ознайомила учасників з системою позашкільної та позакласної роботи еколого-натуралістичного напряму в області, з  історією та надбанням Центру, Малюс Г.І, вчитель основ здоров’я Загірочківського НВК зосередила увагу присутніх на питанні «Вплив навколишнього середовища на здоров’я людини», а учитель трудового навчання, Дух Б.Б. виступив з доповіддю «Місце екологічних знань у роботі сучасного вчителя технологічної освіти».

Семінар продовжив методист ЛОЦЕНТУМ Пасічник А.О, який ознайомив учасників семінару з відділками УНДЗД – «пейзажним» та «регулярним» парками,  «Українським» та «Японським» садами, вертикальним садом ліан,  навчально-тематичними мікроландшафтами відкритого грунту  «Дністровський каньйон» та «Карпатарій», з ділянкою лікарських рослин та навчальною лабораторією рослинництва закритого грунту (з навчально-тематичними мікроландшафтами «Пустеля» та «Дощовий  тропічний ліс»).

Цікаво та змістовно провели час учасники семінару в гостях у творчій майстерні. У прекрасний світ флори поринули на деякий час педагоги під час проведення майстер-класу «Секрети вирощування та живцювання кімнатних рослин», який провела керівник гуртків творчих учнівських об’єднань М.С.Гупало.

З надзвичайними враженнями та масою позитивних емоцій завершився майстер-клас «Виготовлення подарункових букетів з гофрованого паперу»,  на якому керівник гуртків творчих об’єднань І.І.Шума, показала секрети виготовлення різноманітних квітів та композицій.

Завершився семінар «круглим» столом, на якому були підведені підсумки роботи та окреслені плани на перспективу.