Заняття для дошкільнят «Весна в природі»

У перші весняні дні для вихованців гуртка “Природознавство для дошкільників” КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»  керівник  гуртка Ірина Втерковська  провела інтерактивне заняття «Весна в природі».

Керівник гуртка розповіла вихованцям про взаємозв’язки та зміни у природі навесні. Після розповіді педагога гуртківці поділилися власними спостереженнями. Діти із зацікавленням розглянули гілочки з  бруньками деяких кущів, що свідчили про пробудження природи зі сну, та доторкнулися до вербових “котиків”, що викликало у дітей посмішку і гарний настрій.

Оскільки весна тільки настала, та попереду ще багато змін, які відбудуться цієї пори року, керівник гуртка запропонувала зіграти гру “Я знаю,що весною…”, де діти передаючи м’яч, продовжували речення, називаючи весняні явища, свята та події.

Опісля педагог розповіла вихованцям про перші весняні квіти, необхідність їх охорони. Для кращого засвоєння матеріалу керівник гуртка застосувала різноманітний роздатковий матеріал: зображення первоцвітів, плакати рідкісних видів весняних квітів, Червону книгу України. А на завершення заняття діти спільно з педагогом зробили листівки у формі долоньок “Бережи первоцвіти”, які подарують своїм близьким людям.