Юннати Львівщини – призери фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»

9-11 квітня у м. Черкаси відбувся фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2018-2019 н.р.

Мета заходу — поширення практичної природоохоронної роботи в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти, залучення учнівської молоді до заходів щодо збереження та поліпшення стану довкілля.

Учасниками фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» у м. Черкаси були команди закладів загальної середньої освіти та команди закладів позашкільної освіти з 13 областей України — переможці обласних етапів юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета».

У програмі «Зеленої естафети» були творчі звіти команд закладів загальної середньої освіти та команд закладів позашкільної освіти за трьома напрямами:

  • «Практична природоохоронна робота»;
  • «Просвітницька природоохоронна робота»;
  • «Навчально-виховна робота з охорони природи».

Викладачами Черкаського державного технологічного університету були проведені індивідуальні змагання на звання кращого юного природоохоронця з моніторингу навколишнього природного середовища за 6-ма локаціями. Також учасники фіналу склали тестові завдання.

Незабутні враження в кожного залишилися після відвідування національної святині українського народу – «Тарасової гори». Діти поклали квіти на могилу Тараса Григоровича Шевченка та вклонилися його пам’яті.

Багато пізнавального та цікавого було на екскурсії в Канівському музеї народно-прикладного мистецтва та під час екскурсії по місту Черкаси.

За результатами фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2018-2019 н.р. команда Львівщини у складі вихованок екологічного клубу «Зелений міст» Великомостівського ЦДЮТ Шийки Наталі  та Сенюти  Світлани посіла ІІ місце серед закладів позашкільної освіти, також почесне ІІ місце отримала команда Львівщини у складі учениць 8 класу Великомостівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сокальського району Клепарівської Соломії та Нечипорук Ольги в  номінації «Заклад загальної середньої освіти».

Грамоти, еко-подарунки та масу позитивних вражень привезли учасники із Черкас.

Вітаємо юннатів Львівщини з перемогою.