Юні натуралісти Львівщини досліджують…

5 квітня 2017 року в КЗ ЛОР  «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» пройшов  очний тур обласного  етапу  Всеукраїнського конкурсу  винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Конкурс є щорічним індивідуально-командним змаганням талановитої учнівської молоді, яка займається дослідництвом в галузі природничих наук. Мета конкурсу – пошук інновацій в експериментально-дослідницькій творчості талановитої учнівської молоді.

На заочний тур конкурсу було подано 35 робіт учнів 7-9 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів  з 12 районів області та міста Львова.  До захисту в очному турі було допущено 18 робіт. Перевага надавалась роботам, які можуть мати практичне застосування.

Під час відкритої стендової презентації школярі захищали дослідницькі проекти у трьох  номінаціях: «Біологія», «Екологія», «Медицина і охорона здоров’я». Конкурсні роботи базувались на результатах самостійних досліджень учнів.

Найбільш цікавими і змістовними були проекти учнів Бродівського, Миколаївського та Мостиського районів.

За підсумками  журі (голова журі- І.П.Тереля, доцент кафедри лісівництва навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства НЛУ України, кандидат с/г наук) в номінації «Екологія» перемогу здобула Романів  Ірина, учениця 8 класу СЗШ №3 міста Мостиська; Карпин Іван, учень 9 класу Більченського НВК Миколаївського району, переміг у номінації «Біологія», а Павлюк Адріана, учениця 7 класу Заболотцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Заболотцівської ОТГ Бродівського району, перемогла в номінації «Медицина і охорона здоров’я».

Всі переможці були нагороджені подарунками та  дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Роботи переможців будуть надіслані до оргкомітету Всеукраїнського   конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (НЕНЦ, м.Київ) для участі у  відбірковому (заочному) етапі.

Кращі з них будуть допущені до захисту на очному турі в м. Києві (НЕНЦ).