Юні натуралісти Львівщини досліджують…

В КЗ ЛОР  «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» пройшов  обласний  конкурс  винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму. Цього року конкурс проводився дистанційно.

Конкурс є щорічним індивідуально-командним змаганням талановитої учнівської молоді, яка займається дослідництвом в галузі природничих наук. Мета конкурсу – пошук інновацій в експериментально-дослідницькій творчості талановитої учнівської молоді.

На розгляд журі було подано відеозахисти дослідницьких робіт, які базувались на результатах самостійних досліджень учнів. Школярі захищали дослідницькі проєкти у трьох  номінаціях: «Біологія», «Екологія», «Медицина і охорона здоров’я».

За підсумками  журі в номінації «Екологія» перемогу здобула Захарчук Надія, учениця 10 класу опорного закладу «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4», Дячишин Андріана, вихованка гуртка «Юні лісівники» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» перемогла  у номінації «Біологія», а Паньків Марта, учениця 8 класу Заболотцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Заболотцівської ОТГ Золочівського району, перемогла в номінації «Медицина і охорона здоров’я».

Вітаємо переможців!!!!

P.S. Роботи переможців будуть надіслані в НЕНЦ (м.Київ) для участі у  Всеукраїнському  конкурсі  винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму.