Юні екологи Львівщини учасники Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів

З 05 по 07 червня 2018 року в  смт. Делятин Надвірнянського району  Івано-Франківської області пройшов ХІІ Всеукраїнський польовий збір  команд юних екологів на тему «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях».

На Всеукраїнський експедиційно-польовий збір  на Івано-Франківщину завітали команди юних екологів із 17 областей України. Львівську делегацію, у складі 2 вихованців ЛОЦЕНТУМ  Баран Юлії та Прийми Олега  очолила методист  КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»  Дендюк Наталія Іванівна.

Програма Збору включала:

-                     звіт-презентацію про проведені експедиції, походи, польові практики на природоохоронних територіях своєї області ;

-                     фотовиставку «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях свого регіону»,

-                     проведення польових практик з екології, зоології, ботаніки та гідробіології на території Карпатського національного природного парку.

Під час польових практикумів  юні екологи набули практичних навиків дослідження рослин,  познайомилися з фоновими видами флори та фауни Карпатського національного природного парку, поглибили свої теоретичні знання з екології та ботаніки.

Для учасників збору проведені екскурсії по території Карпатського національного природного парку, екологічній стежці «Скелі Довбуша».

Команда Львівщини  була нагороджена грамотою за ІІІ місце в конкурсі світлин «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях свого регіону».

Всі команди ХІІ Всеукраїнського польового збору  отримали сертифікати учасника та пам’ятні подарунки.