Юні екологи Львівщини учасники Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів

З 07 по 09 червня 2017 року на Тернопільщині пройшов ХІ Всеукраїнський польовий збір  команд юних екологів на тему «Моделювання екологічної ситуації в навколишньому середовищі та прогнозування її змін». На Всеукраїнський експедиційно-польовий збір  до Тернополя завітали команди юних екологів із 15 областей України. Львівську делегацію, у складі двох вихованців ЛОЦЕНТУМ  Баран Юлії та  Крисової Аліни,  очолила методист  КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»  Дендюк Наталія Іванівна.

Урочисте відкриття Всеукраїнського польового збору відбулося у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

У рамках заходу під керівництвом учених були проведені дослідження біорізноманіття рослинного і тваринного світу Тернопільщини, екскурсії, польові практикуми, експедиції по екологічній стежці Національного природного парку «Кременецькі гори», фотовиставка, конкурс-захист науково-дослідницьких робіт на тему «Екологічна ситуація вашого місця проживання: проблеми та шляхи їх вирішення».

Під час польового практикуму  юні екологи ознайомились з методиками екологічних досліджень, набули практичні навички проведення екологічних досліджень,  познайомилися з фоновими видами флори та фауни Національного природного парку «Кременецькі гори», поглибили свої теоретичні знання з екології та ботаніки.

Для юних екологів були  проведені практикуми: «Абіотичні фактори та їх вплив на екосистему», «Біотичні фактори та їх вплив на екосистему», «Людина і природа».

Для учасників збору проведені екскурсії до обласного краєзнавчого музею, Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, на гору Бона у м. Кременець.

Приємно відзначити, що за високий рівень виконання завдань Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів команда Львівщини  була нагороджена грамотою НЕНЦ  за ІІ місце, а в конкурсі світлин команда Львівщини отримала І місце.

Всі команди ХІ Всеукраїнського польового збору  отримали сертифікати учасника та пам’ятні подарунки.