Юні дослідники і винахідники Львівщини – переможці Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

24-26 квітня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру в м. Києві пройшов Всеукраїнський конкурс  винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Цього року делегацію від Львівщини представляли: Павлюк  Адріана, учениця 9 класу Заболотцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Заболотцівської ОТГ Бродівського району (керівник Цімарно Марія Петрівна); Козак Надія, учениця 7 класу Городоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 ім. Т.Кулєби та А.Одухи (керівник Панченко Наталія Сергіївна); Бекріс Константинос-Юрій, Жабинець  Андрій, Іванов Маркіян, учні 10 класу ліцею №18 м. Львова (керівник Дебеляк Наталія Василівна).

Конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму проходив у вигляді  відкритої стендової презентації.

Приємно відзначити, що всі учасники від Львівщини здобули перемоги: Павлюк  Адріана – І місце в номінації «Медицина та охорона здоров’я» , Бекріс Константинос-Юрій, Жабинець  Андрій, Іванов Маркіян – ІІ місце  в номінації «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво»; Козак Надія- ІІІ місце  в номінації «Біологія».

Окрім того, Павлюк  Адріана була нагороджена дипломом в номінації «Приз глядацьких симпатій».

Всі переможці та призери конкурсів були нагороджені дипломами Національного еколого-натуралістичного центру та пам’ятними  подарунками.

Вітаємо юних дослідників Львівщини з перемогою!