Юні ботаніки Львівщини взяли участь у IV Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків

В м. Ужгороді з 23 по 26 червня 2015 року проходив IV Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків, в якому  взяли участь 16 команд з різних областей України. В рамках заходу були проведені наукові дослідження рослинного світу Закарпаття, цікаві екскурсії до середньовічних замків, польові практикуми з ботаніки, фотовиставка “Червонокнижні рослини мого регіону”.

Окрім іншого, учасники збору відвідали Мукачівський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Закарпатський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (м. Ужгород). Поїздка стала корисною і пізнавальною не тільки для юннатів, але і для педагогів-керівників,  як практичний етап підвищення  їх фахового рівня.

Закарпаття – край особливо цікавий природними та інтродукованими деревно-чагарниковими видами з різних природних зон планети, серед яких мамонтове дерево (секвойя вічнозелена),  кедр ліванський та гімалайський, катальпа бігнонієвидна, дуб корковий тощо.  В Закарпатській області унікальна природна флора,  різноманітний природно-заповідний фонд, гостинні люди.

Львівську область представляли юні ботаніки Бродівського району  Дутчак Надія, учениця 5 (9) кл. Бродівської  гімназії ім.І.Труша та                                              Фещук Юлія, учениця 9 кл. Суховільської ЗОШ.  За результатами  оцінювання компетентного журі наша область посіла ІІІ місце за високий науковий рівень проведення досліджень із вивчення рідкісних рослин свого краю, ІІІ місце у фотовиставці “Червонокнижні рослини нашого регіону” та  диплом НЕНЦ за активну участь у IV Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків.