Виставка “Бонсай” у Львові

В рамках фестивалю “Японська осінь у Львові” 18 вересня 2016 року відбулася виставка “Бонсай” на території ботанічного саду Львівського національного університету ім. І.Франка. Відвідувачі виставки були захоплені оригінальним виглядом мініатюрних дерев й довідалися, що у Львові є колекціонери й поціновувачі традиційного японського мистецтва бонсай.

Серед учасників виставки був методист Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді  Анатолій Пасічник, який презентував гібіскус китайський (стиль мойоґі, вигнутий стовбур), тую західну (стиль сякан, похилений стовбур)  та бук лісовий (стиль текан, прямий стовбур).

Японське мистецтво бонсай має кількасотлітню історію та широке сучасне поширення у різних країнах світу. Вирощування мініатюрних дерев є тривалим, але захоплюючим процесом, результатом якого є вишукані рослини, сформовані у традиційних стилях.

На сайті віртуального “Львівського Бонсай-клубу” (відкрита група у “Фейсбуці”), створеному з ініціативи ЛОЦЕНТУМ, спілкуються бонсаїсти не лише Львівщини, але й всієї України.