Виїзний семінар для педпрацівників КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ

5 листопада 2014 року на базі Природного заповідника «Розточчя» відбувся виїзний семінар для педпрацівників КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» з метою ознайомлення еколого-освітньої діяльності Яворівського НПП і Природного заповідника «Розточчя» та обміном досвідом з організації просвітницької та навчально-виховної роботи з учнівською молоддю.

В рамках семінару був організований «круглий» стіл «Роль об’єктів природно-заповідного фонду в екологічній освіті і вихованні школярів».

Досвідом роботи з використання освітнього потенціалу об’єктів природно-заповідного фонду області на прикладі Яворівського НПП поділилася провідний спеціаліст з екологічної освіти Яворівського національного природного парку Годованець Оксана. Старший науковий співробітник природного заповідника «Розточчя» Горбань Любов розповіла про нові можливості еколого-освітньої діяльності в умовах функціонування Міжнародного біосферного резервату «Розточчя».

Учасники заходу поділилися досвідом впровадження та практичного використання новітніх освітніх технологій при засвоєнні екологічних знань, формування екологічної свідомості засобами позашкільної роботи.

Завершився семінар екскурсією екологічною стежкою Івана Франка.

…. дуб могучий, жолудьми багатий,

Спокійно в темну, зимну даль глядить -

Таж він недарма тепле літо втратив!

Най в’яне листя, най метіль гудить,

Се сил його не зможе підірвати,

І плід його приймесь і буде жить!