«Вийди, вийди сонечко!»

Таким закликом 15 лютого вихованці гуртка «Юні друзі природи» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»  (керівник Втерковська І.Д.)  розпочали захід, присвячений зустрічі Зими з Весною. Здавна люди відзначають це свято і називають його Стрітенням.

До свята діти підготувались заздалегідь. В  залі  ясніло Сонце, символ свята, виготовлене гуртківцями за технікою папьє маше напередодні. Керівник розповіла дітям про традиції існування цього свята, про весняні і зимові явища природи, їх особливості та прикмети.

Діти читали вірші та приказки про пори  року, а потім розпочалась боротьба між командами у формі естафет та ігор.

Розпочали з весняних ігор, тим самим відтворюючи прихід Весни: скреснув лід на річках, перестрибували по крижинах. Та Зима не хотіла відпускати свої володіння й замела все снігом. Довелося навипередки шапки й рукавиці одягати . Але й тут приємний момент – хто не любить в сніжки бавитися?! Перервала веселощі Весна розсипанням квітів-трав. Але що це? Зима заморозила все в білий колір. Та діти прийшли на допомогу Весні і чарівним пензлем повернули барви природи. Свято завершилось забавами-танцями: дівчачим «Подоляночка» та хлопчачим з капелюхом.

І хоча за календарем продовжує володарювати Зима, весняний настрій свята залишиться в дітей ще надовго, особливо, коли його підкріпили шоколадом;)).