Вихованці гуртків ЛОЦЕНТУМ – учасники Всеукраїнського конкурсу

У травні вихованці гуртків «Флористика та фітодизайн інтер’єру», «Яворівська забавка» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (кер.Валах Ірина Ігорівна та Андрейко Галина Андріївна) були учасниками Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна». Захід проводився у  заочному форматі. Для участі у Конкурсі було надіслано понад п’ятдесят проєктів із 20 областей України.

Юннати Львівщини презентували флористичний проєкт «Вітання з Яворівщини». Для виконання проекту гуртківці обрали яворівську народну дитячу дерев’яну забавку – іграшку свого рідного краю. Вони вивчали автентичні особливості забавки, її колорит, форму та техніку виготовлення.

Відповідально поставились гуртківці до вибору рослин для проекту: знайомились з біологічними та декоративними особливостями квіткових рослин, із законом контрасту та гармонії кольорів, характерних для яворівської забавки, вивчали агротехніку вирощування рослин. Підбираючи рослини, які характерні для місцевих кліматичних умов, школярі враховували висоту рослин та терміни їх цвітіння, адже для яскравого і контрастного вираження візерунку важливо, щоб усі рослини цвіли одночасно.

За участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» школярі нагороджені дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Сьогодні конкурсний проект «Вітання з Яворівщини» зреалізовий на території КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді».