Всеукраїнський семінар-практикум «Зимовий сад як дослідницька лабораторія оформлення інтер’єру в закладі освіти»

11 березня 2021року відбувся онлайн Всеукраїнський семінар-практикум «Зимовий сад як дослідницька лабораторія оформлення інтер’єру в закладі освіти». Педагоги-позашкільники КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» Корнацька О.В.-методист та керівники гуртків: Валах І.І., Семенюк В.Д., Солтисік Н.М. взяли активну участь у роботі семінару-практикуму, який відбувся на базі Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

З вітальними словами до учасників звернулися: Констанкевич І.М., народний депутат України; Вербицький В.В., директор Національного еколого-натуралістичного центру; Розум В.М., новатор-експериментатор; Остапчук В.А., директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради, заслужений працівник освіти України та ін.

На семінарі-практикумі розглядалися наступні питання: «Роль еколого-натуралістичної роботи у створенні освітнього простору територіальної громади», «Видовий склад флори зимового саду»-онлайн екскурсія, проводився майстер-клас «Стабілізований мох в екодизайні навчальних приміщень», відбувся круглий стіл «Пошук сучасних форм ландшафтного дизайну закладів освіти». На завершення заходу виступив екологічний театр «Екорух».

Щиро вдячні організаторам Всеукраїнського семінару-практикуму за цікаву і масштабну роботу з підготовки та проведення Всеукраїнського семінару-практикуму.