Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» крокує Львівщиною

Із  95-річчям юннатівського руху Львівщина вітає

всіх тих, хто береже, природу захищає,

для кого чисте довкілля є в пріоритеті,

хто дбає про майбутнє нашої планети.

Бажаєм вам юннати і природолюби,

щоб заклик ваш про захист нашої планети

був почутий.

Вивчай, досліджуй, природу бережи

Разом досягнемо мети!!!

2020 рік – рік святкування  95-річчя юннатівського руху в Україні.

З цієї нагоди Україною крокує Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху», яку 05-06 листопада урочисто прийняв КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» від позашкілля Полтавщини.

Приймаючи ювілейні атрибути  юннатівську родину України привітав директор Центру Михайло Казимир та  побажав усім учасникам ювілейної естафети яскравих вражень, творчих здобутків, успіхів у навчанні, натхнення у праці, усвідомленого вибору майбутньої професії.

З вітальним словом до присутніх звернулася Лідія Ільків, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та подарувала  із власної бібліотеки  книгу Мирослава  Дочинця «Діти папороті».

На урочистості  був  запрошений  вихованець нашого Центру (1974-1980 р.р.), а нині директор Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович, який наголосив, що заняття у гуртках  вплинули на свідомий вибір майбутньої професії та його подальшу діяльність. Ігор Павлович побажав юним натуралістам міцного здоров’я, миру, успіхів у юннатівських справах.

Колектив екологічної просвіти «Ecofuture» ЗЗСО І-ІІІ ст. Заболотцівської сільської ради Бродівського району – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти – привітав присутніх флешмобом «Єдина рідна в нас Юннатія».

Побажання від педагогів та юннатів Львівщини у ювілейній книзі підписали директор департаменту освіти і науки Львівщини Олег Паска та директор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Михайло Казимир.

З  нагоди Всеукраїнської ювілейної естафети «Стежками юннатівського руху в Україні» у Всесвітній день збереження довкілля від наслідків війни та збройних конфліктів юннати Львівщини долучилися до безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру» та висадили на навчально-дослідній земельній ділянці  ЛОЦЕНТУМ  кущ калини.

Гості та школярі переглянули відеопрезентацію «Стежками юннатівського руху Львівщини», ознайомилися із здобутками вихованців творчих учнівських об’єднань, оглянули експозицію постійно діючої еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО».

На завершальному етапі свята юннати Львівщини передали естафетні атрибути позашкіллю  м. Києва.