«Відкриваємо Софіївку»

«Відкриваємо Софіївку»

29 вересня 2015 року вчителями СЗШ № 69 м. Львова для учнів школи проведено краєзнавчо-спортивний квест до Міжнародного дня туризму «Відкриваємо Софіївку». Співорганізаторами квесту стали   Дитяча  бібліотека  № 36; Львівська  сейсмічна  станція; Львівський обласний центр еколого-натуралістичної  творчості  учнівської  молоді.

Змагання пройшло між командами 6-7 класів. Під час гри учні  мали можливість здійснити незабутню мандрівку вуличками рідного міста,  детальніше ознайомитись з історичними місцями району Софіївка.

Щоб здобути перемогу учасникам квесту треба було пройти шість станцій. Розпочалася гра на території школи,  другою станцією стала дитяча бібліотека № 36, де учні отримали краєзнавчу літературу та завдання із запитаннями з історії та географії Львова. Наступною стала Львівська сейсмічна станція,  тут учні мали нагоду дізнатись про роботу та здобутки підприємства. Діти дізнались, що на сьогоднішній день це одна з найпотужніших станцій в Європі, здатна зафіксувати землетрус  у будь-якій точці Земної кулі. Четвертою станцією стало колишнє подвір’я композитора, диригента, українського патріота -  Ярослава Ярославенка, на честь якого названо цю вулицю. Безцінним скарбом композитора є мелодія до гімну Українських Січових Стрільців  – «Ой у лузі червона калина».

Подвір’я церкви Святої Софії стало п’ятою станцією. Тут діти дізнались, що свою назву район Софіївка отримав завдячуючи  цій церкві, яка стоїть над злиттям вулиць Ярославенка і Франка .

Від церкви учасники піднялись угору по вулиці Франка і ознайомились із історичними будівлями,  що належали видатним особам.

І ось фінальна станція квесту – Львівський обласний центр еколого-натуралістичної  творчості  учнівської  молоді. Педагоги Центру підготували для учасників гри питання, що стосувалися заповідних територій Львівщини. На завершення квесту для учнів та педагогів школи пройшла екскурсія еколого-освітньою виставкою «Планета ЗОО».

Завершилась гра підбиттям підсумків та нагородженням переможців.  За перемогу команди отримали книжки і буклети ЛОЦЕНТУМ.