Відеоконференція «Майбутнє планети у ваших руках», приурочена Дню Землі

22 квітня КЗ ЛОР «Львівський  обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Бірківським ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківської ОТГ  Яворівського району провели онлайн відеоконференцію «Майбутнє планети у ваших руках», приурочену Дню Землі.

Серед планет Сонячної системи Земля – унікальна. Це єдина планета, на якій є життя і цивілізація.  Жодна інша планета  не може похвалитися таким різноманіттям форм життя і таким сприятливим кліматом, як Земля. І поки що людство не знає, чи є ще у неосяжному Всесвіті такі планети, як наша.

Розпочала конференцію Дендюк Н., методист КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», яка розповіла про історію походження цього свята, запропонувала до уваги присутнім презентацію «Земля в руках у кожного з нас», фотогалерею «Як відзначали День Землі у світі».

Ляхович О.І., вчитель географії Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івано-Франківської ОТГ  провела з дітьми дискусію про те, що  кожен з них може внести свій маленький внесок у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, економити електроенергію, відмовитись від використання пластикових виробів. Для кращого розуміння глобальної екологічної катастрофи і негативного впливу людини, було продемонстровано мультиплікаційний фільм «Людина».

На завершення відеоконференції діти прийшли до висновку, що ми зможемо врятувати планету згадуючи про неї не лише один день на рік – цього явно недостатньо, а слід постійно піклуватися про оточуюче нас середовище.