В ЛОЦЕНТУМ відзначили День захисту дітей

«Мені здається, що одна з найбільших удач

у житті людини – щасливе дитинство»

Агата Крісті

Першого червня в Україні, як і у всьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Саме тому святий обов’язок родини, закладів  дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української дітвори, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 4 червня 2019 року комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для дітей міста та вихованців Центру провів обласний конкурс «Природа навколо нас».

Конкурс проводився за номінаціями:

- вироби з пластиліну  “Персонажі казок”;

- художній малюнок «Моя улюблена тваринка»;

- малюнок на асфальті «Нема ріднішої землі»;

- екологічна вікторина «Що? Де? Коли?».

Понад п’ятдесят дітей взяли участь у Святі Дитинства. Переможці конкурсу отримали дипломи та подарунки від ЛОЦЕНТУМ.

Для учасників Свята педагоги Центру провели  майстер-класи, під час яких школярі розмальовували Яворівську забавку та виготовляли вироби з бісеру. Гості мали змогу оглянути постійно діючу еколого-освітню  виставку «Планета ЗОО», навчальні лабораторії та навчально-дослідну земельну ділянку закладу.

Діти та гості отримали від Свята задоволення і незабутні враження.