Увага! Акція “Первоцвіти просять захисту”

Щороку на початку весни в Україні знищується (в результаті незаконного збору та продажу) мільйони ранньоквітучих рослин – первоцвітів. Серед них – підсніжник звичайний, шафран Гейфеля, рябчик шаховий, білоцвіт весняий, сон великий, проліска дволиста та ін. Більшість цих видів занесені до Червоної книги України. Масова торгівля первоцвітами призводить до їх зникнення в природі.

КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» закликає спрямувати зусилля колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, громадських організацій та пересічних громадян до практичних природоохоронних дій на захист первоцвітів, і приєднатися до участі в акції «Первоцвіти просять захисту».

Мета акції – привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, навчити дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу, розвивати почуття відповідального ставлення до природи, формувати у підростаючого покоління екологічну культуру, природоохоронні навички.

В рамках Акції відбудуться конкурси:

- на кращий звіт, відеозапис, презентацію про організацію роботи з охорони первоцвітів;

- на кращий малюнок (для дітей 6-9 років) на тему: “Захистіть первоцвіти” (формат А3);

- на кращий плакат, стінгазету (для дітей 9-13 років) на тему: “Первоцвіти потребують нашого захисту” (формат А1 (ватман), з фотоматеріалами, можна колективну роботу);

- на кращу творчу роботу (твір, казка, оповідання, легенда (у друкованому вигляді);

- на кращу агітаційну листівку (в довільному форматі).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в акції

і зробити свій внесок в охорону первоцвітів!

Матеріали просимо надсилати до 5 травня 2014 р. на адресу:

79026, м. Львів, вул.І.Франка,133, КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»,

тел./факс 276-46-07,

е-mail: lodenc@ukr.net, www. lodenc. net