«Український сувенір – 2020»

З метою залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 15 грудня 2020 року проходив обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Створюючи українські сувеніри, школярі поповнили свої знання про українські народні ремесла, збагатили та розширили сферу пізнання рідної природи і традицій свого народу. Українська іграшка з природного матеріалу в дитячих руках – то важлива ланка в міцному ланцюзі, що з’єднує людину з минулим і майбутнім.

На конкурс представлено понад 150 робіт школярів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області та м.Львова.

Конкурс проводився за трьома віковими категоріями:

  • І   – діти 6-11 років;
  • ІІ  – підлітки 12-16 років;
  • ІІІ – учасники від 17 років.

Призери та переможці визначалися в кожній віковій категорії.

Кращі дитячі роботи переможців направлено на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» в Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України м. Київ.

Переможці та призери конкурсу отримають дипломи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Відео з виставки: https://www.facebook.com/lviv.ocentum/videos/200247701717035