Участь ЛОЦЕНТУМ у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом»

15-16 березня 2018 року з метою привернення уваги державних та громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, відтворення та розширення площі високопродуктивних стійких насаджень; підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв, а також сприяння співпраці навчальних закладів, органів державної влади, громадських організацій в поліпшенні ефективності роботи учнівських лісництв відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом» присвячена Міжнародному дню Лісу.

Учасниками стали працівники установ лісового господарства, наукові та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, профільних науково-дослідних установ, методисти та керівники учнівських лісництв позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, громадськість з 23 областей України. На конференцію прибули 7 представників від Львівщини.

Учасників та гостей конференції привітали: Вербицький В.В., директор НЕНЦ МОН України; Полякова Л.В., завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Державного агенства лісових ресурсів України; Осадчук Л.С., доктор с/г наук, професор, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Національного  лісотехнічного університету України; Ніколаєнко С.М., ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України, член-кориспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; Лакида П.І., директор, ННІ Лісового та садово-паркового господарства НУБіП України та інші.

Конференція працювала у форматі пленарного засідання та дискусійних майданчиків: «Національна політика та лісівництво України», «Реалізація реформ в лісовому господарстві» та «Лісові екосистеми, як практична освіта».

Під час роботи сесій пленарного засідання конференції із змістовними і актуальними доповідями виступили від Львівщини: Осадчук Л.С., доктор с/г наук, професор, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Національного  лісотехнічного університету України; Матющенко Г.В., завідувач відділу КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»; Хомин О.В., керівник гуртка «Юні лісівники» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»; Кінаш Л.Л., провідний інженер ДП «Бродівське лісове господарство»; Малік Л.К., керівник учнівського лісництва Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

У рамках пленарного засідання працювала виставка «Лісовідтворення. Пошуки молоді». Вдало висвітлено роботу Львівщини щодо лісовідтворення та досягнення учнівських лісництв України в альбомах, буклетах, банерах, навчальних програмах, методичній, навчальній, науковій та агітаційній літературі. За активну участь у даній виставці  КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» отримав Подяку МОН України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Сертифікат учасника конференції отримав кожен учасник заходу.

_

_
_ _

_