«У сяйві зірки Вифлеєму»

17 січня 2016 року під час Різдвяних свят вихованці гуртка «Юні охоронці природи» Львівського ОЦЕНТУМ, який працює на базі Бірченської школи І-ІІ ступенів Городоцького району разом із керівником гуртка Семенюк Василиною Дмитрівною взяли участь у параді вертепів.  Районний фестиваль вертепів під назвою  «У сяйві зірки Вифлеєму» відбувся у щойно відкритому просторому приміщенні Народного дому села Бучали Городоцького району.

Захід став надзвичайно велелюдним, прийняти участь у різдвяному дійстві приїхали жителі чи не з усієї Городоччини. Загалом виступило 14 вертепів, які  представили дуже багато цікавих дійств.

За участь в районному святі усі були нагородженні подяками від керівника відділу культури Городоцької райдержадміністрації Івана Шугало та отримали матеріальну допомогу та солодощі від депутата верховної ради Ярослава Дубневича, які вручав його представник  Юрій Лещинський.

По завершенні слова подяки висловила заступник голови райдержадміністрації Роксолана Скобало. Вона привітала усіх із Різдвяними святами та побажала міцного здоров’я.

До заключного слова запросили  Юрія Лещинського,  який закликав берегти культурну спадщину, традиції свого народу та завершив виступ словами з колядки: « Слава во вишніх Богу і мир всім на землі».