«Тиждень пам’яті» в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

З 22 до 27 листопада 2016 року в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» проведено  «Тиждень пам’яті» для вихованців  з метою відзначення роковин Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій в Україні, виховання в учнівської молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу.

До «Тижня пам’яті» організована виставка дитячих малюнків «На колінах стою перед вами, сповідаю жалобу сумну». Окрім того кожен вихованець гурків ЛОЦЕНТУМ виготовив незабудку з цупкого паперу та прикріпив її до темного панно карти України, де панував голодомор.

26 листопада о 16.00 діти запалили вдома свічку пам’яті, приєднавшись до акції «Запали свічку».

Спільно з бібліотекою № 18 педагоги та вихованці Центру організували тематичну виставку «Допоки пам’ять в серці не згасає», присвячену жертвам Голодомору та тематичну книжково – журнальну виставку, приурочену відомим письменникам-правозахисникам Василю Стусу, Олексі Тихому та Юрію Литвину.

На заняттях гуртків ЛОЦЕНТУМ педагоги провели години спілкування:              «Віднині і навіки  Україна – це територія гідності і свободи» (до Дня гідності та свободи –Героїв Майдану); Скорботна пам’ять поколінь»; «Діти – жертви голодомору»; «Голодомор в Україні – злочин проти нації» (До Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій) та переглядали документально-публіцистичні фільми: «Голод», «Остання колискова», «Закляття безпам’ятства. Голодомор 1932-33 років».