Творимо красу своїми руками

Вихованці гуртків «Флористика та фітодизайн інтер’єрів» і «Природа, фантазія, творчість» комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», які працюють на базі Старицької ЗОШ I-III ступенів імені Юрія Костіва,  разом із керівником гуртків Іриною Ігорівною Валах взяли участь в обласному конкурсі-виставці «Квітковий вернісаж», яку щорічно проводить ЛОЦЕНТУМ.

«Квітковий вернісаж» – це свято величі природи, її краси, неповторності, вишуканості  та ніжності, фантазії і творчості дітей. Юннати збирали квіти, плоди, придумували ідеї щодо створення композицій, фантазували з найменуванням своїх виробів.

На виставку гуртківці представили роботи в номінаціях:  листівки з міні букетом, композиції з польових квітів, еко-декор (картину), композиції із овочів та природного матеріалу та букет, виготовлений  у східному стилі. Композиції, виготовлені дитячими руками, вражали своєю оригінальністю та високим рівнем виконання. Створюючи свої композиції і букети, вихованці були надзвичайно захоплені та відчули себе справжніми дизайнерами і флористами,  почали ще більш бережливо ставитись до природи, адже вона така унікальна та неповторна!!!