Турнір «Своя гра» у ЛОЦЕНТУМ

20 квітня 2016 року  на базі «КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся турнір  «Своя гра» для вихованців гуртків ЛОЦЕНТУМ.

Турнір проводився з метою   поширення серед учнівської молоді змістовних форм дозвілля, залучення її до участі в інтелектуальних іграх та відзначення Дня довкілля.

Педагоги ЛОЦЕНТУМ підготували для учасників гри запитання, що стосувалися природничої тематики та охорони довкілля, а провів турнір Андрій Пригода,  представник Львівської обласної ліги інтелектуальної творчості.

Що стосується правил проведення турніру, то вони були максимально наближені до правил оригінальної гри-вікторини «Своя Гра».  «Своя гра» – це змагання не тільки на інтелект, але й на кмітливість і швидкість. А, крім того, – це можливість не лише приємно та весело, але й захоплююче, з користю, провести час. Беручи участь у грі діти мали прекрасний шанс продемонструвати свою ерудицію і сяйнути знаннями в сфері  природничих наук.

Перемогу  у турнірі здобула вихованка гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники»  Гаврон Марія, ІІ місце зайняла Мількович Зоя, вихованка гуртка «Юні охоронці природи», ІІІ місце – Федорів-Войтович Лідія, вихованка гуртка «Природа, фантазія, творчість» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».

Переможці турніру були нагороджені дипломами Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та подарунками