Третє місце на Всеукраїнському конкурсі юних зоологів.

Учениця 11 класу Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району Сінькевич Аліна переможниця  обласного етапу конкурсу юних зоологів і тваринників,  який проводив Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, взяла участь  в фінальному етапі конкурсу який відбувався  в Києві.

Фінал XV Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників  проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Участь у заході брали учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях зоології та сільського господарства. Загалом у фіналі взяли участь представники з 19 областей. На час перебігу змагання працювало досвідчене журі в складі двох професорів і чотирьох доцентів з Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Представниця нашої області,  Сінькевич Аліна, учениця 11 класу Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району з роботою «Селекція нутрій» – (керівник Павлюк Галина Ярославівна, вчитель біології цієї  школи) здобула почесне третє місце, з чим ми її і вітаємо!