Свято дитинства в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української дітвори, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Сьогодні, як і кожного року, комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для дітей міста та вихованців Центру провів обласний конкурс «Природа навколо нас», приурочений Міжнародному дню захисту дітей.

Конкурс проводився за номінаціями:

- Вироби з пластиліну «Персонажі казок»

- Художній малюнок «Моя улюблена тваринка»

- Малюнок на асфальті «Нема ріднішої землі»

- Екологічна вікторина «Що? Де? Коли?»

Переможці конкурсу отримали дипломи департаменту освіти і науки Львівської державної адміністрації та подарунки від Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Гості свята мали змогу оглянути постійно діючу еколого-освітню  виставку «Планета ЗОО» закладу, теплицю та навчально-дослідну земельну ділянку закладу.

Подорож до Країни Дитинства завершився щасливими дитячими посмішками. Бажаємо усім діткам рости здоровими, добрими, талановитими, завжди усміхненими та впевнено дивитись у майбутнє! Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!