СВЯТО ДИТИНСТВА В КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української дітвори, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Сьогодні, як і кожного року, комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для дітей міста та вихованців Центру провів обласний конкурс «Природа навколо нас», приурочений Міжнародному дню захисту дітей.

Конкурс проводився за номінаціями:

- Вироби з пластиліну  “Персонажі казок”

- Художній малюнок «Моя улюблена тваринка»

- Малюнок на асфальті «Нема ріднішої землі»

- Екологічна вікторина «Що? Де? Коли?»

Понад 100 дітей взяли участь у Святі Дитинства. Переможці конкурсу отримали дипломи департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та подарунки від ЛОЦЕНТУМ. Кожному учаснику заходу вручили пам’ятку «Знай! Люби! Бережи!», щоб юні екологи під час літніх канікул більше пізнавали природу та берегли її, дотримувались правил поведінки в природі та милувались її красою.

Для учасників свята педагоги ЛОЦЕНТУМ провели  майстер-класи, під час яких школярі навчалися розмальовувати Яворівську забавку, виготовляли квіти з гофрованого паперу, робити вироби з бісеру.

Гості свята мали змогу оглянути постійно діючу еколого-освітню  виставку «Планета ЗОО» , навчальні лабораторії та навчально-дослідну земельну ділянку закладу.

Подорож до Країни Дитинства завершилась щасливими дитячими посмішками.