Список робіт, надісланих на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» – 2014

Список робіт, надісланих

від Львівської області

на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» – 2014

Назва номінації

Виконавець

Клас, гурток

Навчальний заклад

Керівник

1.

Новорічна композиція

Заплатинська Марія,

Ломінська Іванна

13 років, гурток «Вироби з соломки»

Перемишлянський ЦДЮТ

Гарасим Марія Романівна

2.

Новорічний вінок

Колектив учнів

8-А класу

СЗШ № 9 м.Стрий

Горбачевська Мирослава Степанівна

3.

Новорічна форм-робота

Попуц Анна

13 років, гурток «Вˊязання»

Мостиський районний БДЮТ

Попуц Леся Гнатівна

4.

Новорічний вінок

Шарко Віра

14 років, гурток «Берегиня»

Лопатинський БДЮТ Радехівського району

Токарська Світлана Володимирівна

5.

Стилізована ялинка

Федірко Андрій,

Гарбич Олег,

Кривінська Олена

7-10 років, гурток папˊє-маше

Новороздільський БДЮТ

Гарбич Надія Євгенівна

6.

Новорічна форм-робота

Долинна Софія,

Копійчак Іванна

10 років, гурток «Розмай»

Новороздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Яворська Оксана Миколаївна

7.

Новорічна картина,колаж

Омелян Анастасія

12 років, 7-Б клас

Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Сеник Леся Степанівна

8.

Новорічна форм-робота

Мандзяк Катерина

12 років, гурток «Бісероплетіння»

Старосамбірський ЦДТЮТ

Мандзяк Світлана Орестівна

9.

Новорічна картина,колаж

Тимура Наталія

12 років,

екологічна студія

«Чарівний пензлик»

Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти м. Самбора»

Красуліна-Кобель

Вікторія Вікторівна

10.

Стилізована ялинка

Колектив вихованців

8-12 років, гурток «Палітра»

Пустомитівський ЦДЮТ

Гловˊяк Ліля Константинівна

11.

Новорічний вінок

Лабінський Валентин

8 років,

гурток «Бісерне рукоділля»

Мала академія мистецтв м. Комарно

Городоцького району

Утриско Галина Володимирівна

12.

Новорічна форм-робота

Кіндрат Соломія

11 років,

гурток «Вишиваночка»

БДЮТ Шевченківського району м.Львова

Чабан Оксана Степанівна

13.

Новорічний вінок

Головенко Світлана

15 років, гурток «Іграшки-сувеніри»

Рава-Руський міський БДЮТ

Карпа Леся Володимирівна

14.

Стилізована ялинка

Партика Яна

11 років, гурток «Озеленення інтерˊєрів»

КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

Валах Ірина Ігорівна

15.

Стилізована ялинка

Борисенко Артем

15 років, гурток «Флористика»

КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

Штурма Тетяна Константинівна

16.

Новорічна картина,колаж

Куліш Софія

8 років, гурток «Сувенір»

Миколаївський районний БДЮТ

Кулачковська Христина Іванівна

17.

Новорічний вінок

Концева Василина

16 років, майстерня «Моделювання одягу»

Камˊянка-Бузький ЦТДЮ

Бусько Ірина Олександрівна

18.

Стилізована ялинка

Виздра Ірина,

Купровська Діана,

Франків Анастасія

10 років, гурток «Іконопис»

Городоцька районна Мала академія мистецтв

ім. П. Андрусіва

Опалинська Лідія Адамівна

19.

Новорічна форм-робота

Рябега Яна

10 років, гурток «Народні промисли»

Сокальський БДЮТ

Стецюк Олександра Василівна

Директор Кийко А.О.