Сортування сміття – запорука екологічної безпеки

КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провів заходи з нагоди Всесвітнього дня вторинної переробки (рециклінгу), мета яких заохотити учнівську молодь використовувати відходи для вторинної переробки та купувати продукцію, виготовлену із вторинної сировини.

Юні екопарламентарі Центру підготували  інформаційний стенд  «Сортування сміття – запорука екологічної безпеки». Вихованці гуртків «Природа рідного краю» та «Природа, фантазія, творчість», які працюють на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва (керівник Валах І. І.) на заняттях переглянули  відеоролики про шкідливість сміття та його сортування, переробку паперу, пластикових пляшок та скла в Україні.

Творчість і фантазію проявили школярі,   виготовляючи поробки (віночки, квіти, ялиночки, новорічні прикраси, годівнички тощо)  із вторинної сировини: обкладинок для зошитів, паперової тари для яєць, пластикових пляшок.

Креативно підійшли до рециклінгу і вихованці  гуртка «Юні художники- анімалісти» Центру (кер. Келембет О.В.). Вони виготовляли підставки для олівців, закладки для книг.

Наймолодші вихованці ЛОЦЕНТУМ (гурток «Природознавство для дошкільників», кер. Втерковська І.Д.) на занятті вчилися сортувати сміття та виготовляли  мотанку “Зайчик на пальчик”  із залишків тканини.