Школярі Львівщини на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

Четверо школярів області 1-3 листопада ц.р. брали участь у фінальному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Форум відбувся в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України. Проведенню фінального етапу Форуму сприяли Український альянс по боротьбі з підробками та піратством, Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», Громадська організація «Здорове людство», Громадська організація «Екологічний клуб «Еремурус».

На фінальному етапі форуму було представлено 164 наукових проекти учнів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів за категоріями: Анатомія і фізіологія людини, Ботаніка, Екологія та проблеми довкілля, Енергозберігаючі технології, Зоологія, Мікробіологія, Науки про Землю (географія, геологія), Психологія та охорона здоров’я, Фізика і астрономія, Хімія і біохімія. За рішенням журі форуму 83 конкурсанти визнані переможцями і призерами.

За ІІІ місце в категорії «Зоологія» дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджена Сопотницька Анастасія, учениця  10 класу Попелівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дрогобицького району. Дацко Яна, учениця 10 класу Бродівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Максимів Ольга, учениця 11 класу Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та Шевчук Анастасія, учениця 11 класу Сокальської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 4 стали фіналістами і отримали від офіційних партнерів Форуму призи та подарунки.