Розпочинаємо флешмоб «Маленький жолудь – великий дуб»!

Прийшов час виростити власного дуба і розказати про це усьому світу.
Для чого ми це робимо? Ви просто уявіть, якщо кожен з нас проростить із жолудя хоча б один дубочок, ми зможемо виростити величезний ліс. Хіба це не чудово?
Не тількі в Україні, але і у всій Європі вже давно існує велика проблема пов’язана з втратами масивів довговікових насаджень дубів. Дані різних європейських досліджень підтверджують значне зниження чисельності дуба звичайного. До того ж, варто розріджувати монокультурні (складаються з однієї породи дерев) ліси, адже вони природно не характерні для територій України.

Супер-героями не народжуються, ними стають!
Долучайтесь, запостьте вашого жолудя із хештегом #МаленькийЖолудьВеликийДуб! і передавайте естафету вашим друзям! Всім по дубочку!

Вихованці гуртка «Юні лісівники» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» та члени учнівського лісництва  НПП «Сколівські Бескиди», які діють при Сколівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, приєдналися до Всеураінської акціі започаткованоі #Pelicanlive – «Маленький Жолудь – Великий Дуб». Школярі посадили 30 жолудів та 20 кленів, ялиць. Взимку вони дбайливо доглядатимуть паростки, а весною посадять дубово-кленову алею.

Приєднуйтесь, не будьте байдужими!