Проведено тренінг з патріотичного виховання за программою «З Україною в серці»

З 4 до 6 квітня ц.р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України  провели перший етап тренінгу із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці». Метою тренінгової програми є: підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Учасниками тренінгу стали 25 педагогічних працівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів  із 12 регіонів України, серед них і керівник гурків  КЗ ЛОР  Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Семенюк Василина Дмитрівна.

В ході роботи тренінгу учасники прослухали 9 сесій, кожна з яких обговорювалась та закріплялася спеціальними вправами та дискусіями. Учасники тренінгу мали змогу обмінюватись досвідом, ділитись думками з приводу національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Кожен день був насичений плідною працею, тому всі учасники тренінгу будучи переповненими емоціями, повертаючись в різні куточки нашої держави планували все почуте втілювати в життя кожен на своєму місці.

Після закінчення форуму його учасники отримали сертифікат.