Педагоги ЛОЦЕНТУМ відвідали музей М.С.Грушевського з нагоди 150- річного ювілею

У вересні 2016 року Україна відзначила ювілей від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у ХХ столітті незалежної Української держави, академіка Всеукраїнської Академії Наук, одного з провідних діячів українського національного відродження в новітній історії України,  М.С.Грушевського.

Продовжуючи плідну співпрацю з науковцями Державного меморіального музею Михайла Грушевського та з нагода 150-річчя від Дня народження першого Президента педагоги ЛОЦЕНТУМ відвідали музей та подарували  святкову композицію з квітів «Шана Великому Українцеві», зроблену власноруч юннатами під керівництвом викладачів .

Із зацікавленням екскурсанти оглядали потаємні куточки Львівської вілли Грушевських, які показала Ольга Михайлівна, науковий співробітник  музею,  заглянули в усі кімнати, що закриті для гостей під час “звичайних” відвідин, дізналися про історію будівництва вілли, почули історії, що траплялись під час реставрації будинку та облаштування у ньому музею.

Марія Карпівна, директор музею Михайла Грушевського, розповіла про життєвий шлях Михайла Сергійовича, Марії Сильвестрівни та їхньої доньки Катерини,  показала оригінальні матеріали фондової збірки музею та подарувала ЛОЦЕНТУМ наукове музейне видання «Листування Михайла, Марії та Катерини Грушевських» в двох томах.

Завершилась екскурсія на території музею у «Президентському саді» , закладеному президентами країн Центральної  Європи ще у 1999 році.