Педагоги ЛОЦЕНТУМ, учасники третього Форуму українських патріотичних справ «МИ –УКРАЇНЦІ»

1-3 грудня в м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України  був проведений Третій Форум українських патріотичних справ «МИ –УКРАЇНЦІ».

Основним завданням Форуму  було вдосконалення механізмів координації дій державних органів, громадських об’єднань у сфері національно-патріотичного виховання молоді, створення належних умов для спілкування та налагодження співпраці методистів, педагогів-організаторів, виховників з фахівцями-науковцями і активістами-волонтерами неурядових організацій, які займаються патріотичним виховання учнів, а також підведення підсумків виконаних завдань ІІ Форуму.

З привітальним словом до присутніх звернулися заступник міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович,  перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики,спорту та туризму Величкович Микола Романович, голова Українського інституту національної пам’яті В’ятрович Володимир Михайлович.

На Форумі були присутні науковці, вчителі-практики закладів загальної середньої та позашкільної освіти, відповідальні за національно-патріотичне виховання, представники громадських організацій. Участь у роботі Форуму взяла і керівник гуртків КЗ ЛОР  «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Семенюк Василина Дмитрівна.

Під час роботи Форуму працювали секції,  були проведені тренінги та засідання робочої групи.

Керівник гуртків  ЛОЦЕНТУМ взяла  участь у роботі секції  «Практична еколого-натуралістична виховна робота в закладах освіти на прикладі Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток». Учасники  мали можливість обмінятися досвідом проведення гри у своїх регіонах.

Учасники Форуму прийняли резолюцію, в якій розроблені основні напрями взаємодії між суб’єктами процесу національно-патріотичного виховання в системі освіти.