Осінні турботи

Чи не останні теплі дні осені працівники КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» разом із своїми вихованцями провели на навчально-дослідній земельній ділянці для завершення сезонних робіт.

Для кожної пори року характерні свої явища природи, кожна пора  приносить нам свої дарунки і свої турботи. Осінь – пора збору врожаю та підбиття підсумків, не дарма її називають щедрою, адже вона дарує нам чимало фруктів, овочів, грибів. Люди зайняті сезонними роботами в містах і селах, на полях, в садах і парках.

Вихованці гуртка «Природознавство для дошкільників» (кер. Втерковська Ірина), який працює на базі КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», долучилися до суспільно корисної роботи, а саме – допомогли зібрати насіння квіткових рослин (чорнобривців, нагідок, материнки та ехінацеї). Зібране насіння діти розклали в зазделегідь підготовлені пакети. В цей час педагоги готували ділянку до зими:  викопали цибулини канн, жоржин, гладіолусів та перекопали ділянки.

Після проведеної роботи для вихованців педагоги провели гру « Чи культурні ці рослини?» та бесіду, під час якої діти дізналися  які овочі та фрукти заготовляють на зиму, як зберегти в домашніх умовах плоди та насіння, чому необхідно проводити осінні роботи в саду та на городі. Педагоги ЛОЦЕНТУМ переконані, що саме така практична робота дітей в природі формує в них навички трудової діяльності, вчить пізнавати та любити навколишній світ.