«Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проводить обласний етап XІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу у 2019 році  – «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» під гаслом «Таємниці і цікавинки моїх рідних околиць». Конкурс проводиться у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Організатором конкурсу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Конкурс проводиться в три етапи: обласний, національний і міжнародний.

Мета конкурсу – розвиток патріотичної та екологічної свідомості школярів.

До участі у Конкурсі запрошуються учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.

Роботи на обласний етап надсилаються до 25 лютого 2019 року на адресу  ЛОЦЕНТУМ, вул.І.Франка,133, м. Львів,  е-mail:lodenc@ukr.net ; тел/факс (0322) 276 46 07.

Конкурсні роботи переможців обласного етапу будуть відправлені в м. Київ для участі у Національному етапі конкурсу. Конкурс проводиться у 8 номінаціях. Про умови обласного етапу конкурсу можна дізнатись тут.

Закликаємо учнів взяти  участь в конкурсі!