Обласний конкурс дитячих малюнків «Світ очима дітей», приурочений Всесвітньому Дню дитини

20 листопада – Всесвітній День дитини! В цей день ми вкотре згадуємо, що діти – це наше майбутнє, а майбутнє повинно бути кращим за сьогодення.

КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» з нагоди цього свята провів  обласний конкурс  дитячого малюнку  «Світ очима дітей». Мета конкурсу – формування у дітей активної життєвої позиції, виховання патріотизму, любові до України, розкриття творчих здібностей  та художнього смаку підростаючого покоління, привернення уваги суспільства до прав дитини.

Роботи оцінювалися у трьох вікових категоріях: І категорія    -  4 – 7 років; ІІ  категорія  -  8 – 11 років; ІІІ категорія  -  12 – 16 років.

Кожна дитина розкрила свої творчі вміння, показала у свої роботах те, що любить, що найбільше хвилює, що її оточує. Малюнки креативні, цікаві, виконані різною технікою малювання. Члени журі  із захопленням оцінювали дитячі малюнки та, підбиваючи підсумки конкурсу, гідно оцінили їх. Ми ще раз переконалися, що талановитих дітей в Україні багато, які постійно потребують опіки, уваги, турботи, любові та захисту.

Переможці обласного конкурсу «Світ очима дітей» будуть нагороджені дипломами КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».