Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція»

З 16 грудня 2016 року до 14 січня 2017 року в приміщенні  КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» буде проходити обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

На виставку-конкурс будуть представлені роботи школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів районів, міст області та м.Львова. Тут будуть експонуватися новорічно-різдвяні композиції, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, національний світогляд  учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, народну символіку. Метою якої є – пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді;
формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.

На виставку «Новорічна композиція» приймаються роботи виконані учнями в довільній формі за напрямком новорічна флористика (новорічні композиції, новорічні іграшки, ялинки з природного матеріалу).

Запрошуємо  всіх бажаючих відвідати

обласну новорічно-різдвяну виставку-конкурс  «Новорічна композиція»

16.12.2016 – 14.01.2017

Щоденно з  10.00 до 17.00год ( субота, неділя з 10.00 до 14.00год.)

Наша адреса: м. Львів, вул. Івана Франка, 133 , тел. 276-46-07