Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв

19 квітня 2018 року Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді був проведений обласний  конкурс учнівських лісництв на базі обласного управління лісового та мисливського господарства.

В конкурсі змагалися 18 учнівських лісництв із 10 районів області (Бродівського, Буського, Дрогобицького, Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Сколівського, Яворівського), Мостиської ОТГ, Новоміської ОТГ та міста Червонограда.

В конкурсі учнівські лісництва представили: виставку досягнень учнівських лісництв; творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

В журі працювали науковці Львівського Національного лісотехнічного університету України: Осадчук Л. С., професор, доктор сільськогосподарських наук кафедра ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу, Тереля І. П., кандидат сільськогосподарських наук кафедри лісівництва, Хомюк П.Г. доцент кафедри лісової таксації, Жмурко С.В. старший викладач кафедри лісових культур, Дудин Р.Б. доцент кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Національного лісотехнічного університету України; Божик І.В., вчитель біології Великопільського НВК, Михайлишин О. З., вчитель біології ОЗ «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Франка» Яворівського району; профільні спеціалісти обласного управління лісового та мисливського господарства, педагоги Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами, кубками і призами департаменту освіти і науки Львівської ОДА за:

І місце

·        учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

Керівники: Малік Лілія Казимирівна вчитель біології Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Кінаш Лідія Лонгинівнаінженер лісових культур ДП «Бродівське ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Ковальчук Марія, Вихрист Роксолана, Кінаш Вікторія.

ІІ місце

·        учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

Керівники: Хомин Ольга Володимирівнавчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району, Мусик Андрій Миронович – лісничий Труханівського лісництва ДП «Сколівське ЛГ».

Члени учнівського  лісництва: Хомин Анастасія, Опасіна Олександра, Тарахомин Сніжана.

·        учнівське лісництво Сколівської академічної гімназії.

Керівники: Мельниченко Наталія Олексіївна – вчитель  біології і хімії Сколівської академічної гімназії, Токар Роман Ярославович – провідний інженер лісового ДП «Сколівське ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Суранович Ростислав, Ільницька Мар’яна, Юрків Богдан,

ІІІ місце

  • учнівське лісництво  Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ                     ім. А.Костирки» Перемишлянського району.

Керівники: Комарницька Наталія Русланівна – вчитель біології Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ ім. А.Костирки» Перемишлянського району, Дмитрах Тарас Андрійович  – провідний інженер лісових культур ДП «Бібрське ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Бурбулевич Соломія, Шпат Христина, Костів Марія.

·        Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІ ст. № 14.

Керівники: Весній Наталія Григорівна – вчитель біології Червоноградської ЗОШ І- ІІІ ст. № 14,

Думич Микола Степанович  – інженер лісового господарства ДП «Жовківський ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Бап Світлана, Маїк Андрій, Іщук  Володимир.

·        учнівське лісництво Лапаївської ЗОШ  І-ІІІ  Пустомитівського району.

Керівники: Нарольська Ольга Володимирівна, вчитель біології Лапаївської ЗОШ  І-ІІІ Пустомитівського району, Шимків Віталій Йосипович, лісничий Лапаївського лісництва ДП «Львівське ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Будинкевич Анна, Голод Маркіян, Довгун Тарас.

·        учнівське лісництво  Тухлянського НВК «СЗШ-гімназія» Сколівського району.

Керівники: Леляк Володимир Васильович, провідний інженер лісових культур  ДП «Славське ЛГ».

Члени учнівського лісництва:  Галь Таміла, Галь Соломія, Паньків Степан.

Колектив учнівського лісництва Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 буде представляти Львівську область у вересні 2018 року в м. Суми на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв. Бажаємо їм перемоги!