Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

14 квітня 2016 року Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на базі обласного управління лісового та мисливського господарства був проведений обласний  конкурс учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

В конкурсі змагалися 17 учнівських лісництв із 13 районів області (Бродівського, Буського, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Пустомитівського, Перемишлянського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Яворівського) та міста Червонограда.

В конкурсі учнівські лісництва представили: виставку досягнень учнівських лісництв; творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Львівської ОДА та кубками від обласного управління лісового та мисливського господарства за:

І місце

Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14

Керівники: Савіцька Наталія Григорівна – вчитель біології ЧЗШ № 14

Звір Василь Петрович – інженер лісових культура ДП «Жовківське лісове господарство».Члени учнівського лісництва: Пастушина Ольга, Шиш Василь, Югансон Артем.

ІІ місце

Учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району

Керівники: Хомин Ольга Володимирівна – вчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району, Токар Роман Ярославович – провідний інженер лісового господарства ДП «Сколівське лісове господарство»

Члени учнівського  лісництва: Мурдза Марія, Максимів Руслана, Тарахомин Сніжана.

ІІІ місце

Учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Керівники: Малік Лілія Казимирівна – вчитель біології Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Кінаш Лідія Лонгинівна – інженер лісових культур ДП «Бродівське лісове господарство»

Члени учнівського лісництва: Ковальчук Марія, Батенчук Світлана, Кінаш Вікторія.

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці та нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА:

  • За виставку досягнень учнівського лісництва

І ступеня

-     учнівське  лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району,

-     Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14.

ІІ ступеня

-  учнівське  лісництво Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району,

-  учнівське  лісництво Сколівської ЗОШ – інтернату І-ІІІ ступенів,

-  учнівське  лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

ІІІ ступеня

-  учнівське  лісництво Славської ЗОШ І-ІІ ступенів Сколівського району,

-  учнівське  лісництво Роздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району,

-  учнівське  лісництво Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району.

  • За творчу презентацію досягнень учнівського лісництва

І ступеня

-  учнівське  лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4,

-  учнівське  лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Перемишлянського району.

ІІ ступеня

-  учнівське  лісництво Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району,

-  учнівське  лісництво Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівівського району,

-  Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14.

ІІІ ступеня

-  учнівське  лісництво Білокамінського НВК Золочівського району,

-  учнівське  лісництво Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району,

-  учнівське  лісництво Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району.

  • За науково-дослідницьку роботу в галузі лісового господарства

І ступеня

Колич Марту – ученицю Костенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Перемишлянського району,

Батенчук Світлану – ученицю Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

ІІ ступеня

Чирибу Дмитра – учня Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району,

Пастушину Ольгу – ученицю Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14,

Максимів Руслану – ученицю Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

ІІІ ступеня

Поташник Анжелу – ученицю Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району,

Марцінків Марту – ученицю Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівівського району,

Заришнюк Ольгу -ученицю Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського   району,

Комаринського Богдана – учня Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району.

Колектив  Соснівського учнівського лісництва Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14 буде представляти Львівську область  11 – 14 травня 2016 року в Черкаській області на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.