Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв

КЗ ЛОР «Львівський обласний центр  еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провів обласний  конкурс учнівських лісництв у заочному форматі.
В обласному етапі конкурсу взяли участь 13 команд учнівських лісництв.
На конкурс учнівські лісництва представили: творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відео захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.
Склад журі, які  оцінювали роботу учнівських лісництв:
Голова журі: Целень Ярослав Павлович, перший заступник начальника управління –  головний лісничий Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства;
Члени журі: Підгородецький Іван Михайлович, в.о генерального директора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс»; Арманаш Валерій Аркадійович, начальник відділу лісового господарства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства; Осадчук Л.С., доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Львівського Національного лісотехнічного університету України; Заячук В.Я., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри ботаніки деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Львівського Національного лісотехнічного університету України; Казимир Михайло Миколайович, кандидат сільськогосподарських наук, директор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».
За висновками журі переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв стала команда учнівського лісництва Соснівської ЗОШ І- ІІІ ступенів № 14 Червоноградського району.
Команда-переможець у заочному форматі представить Львівську область у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв у вересні в м. Кропивницький.

Підсумковий протокол засідання журі

обласного конкурсу учнівських лісництв – 27.04.2021

Район, учнівське лісництво

Я.Целень

В.Арманаш

І.Підгородецький

Л.Осадчук

В.Заячук

М.Казимир

Заг.

к-сть балів

Місце

Соснівська ЗОШ І- ІІІ ступенів № 14 Червоноградського району

24

24

22

23

25

25

143

І

Труханівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сколівського району

25

22

20

23

23

25

138

ІІ

Лапаївський ліцей ім. Героя України Георгія Кірпи Зимноводівської ТГ

21

20

22

22

24

21

130

ІІ

Новоміський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Добромильської МР Старосамбірського району

20

21

22

22

22

20

127

ІІІ

КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» гурток «Юні лісівники» при Радехівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2

19

17

23

22

21

18

120

ІІІ

Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 Золочівського району

20

18

18

20

20

21

117

ІІІ

Костенівського ЗЗСО ім. Андрія Костирки Перемишлянської МР Львівського району

21

19

18

19

19

20

116

участь

Нововитківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівської міської ради

19

16

21

19

19

17

111

участь

Берлинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бродівської міської ради

21

20

17

17

16

19

110

участь

Топорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Буської міської ради

16

13

17

21

21

22

110

участь

Білокамінський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.М.Шашкевича Золочівської МР

18

17

19

18

18

17

107

участь

Летнянський ЗЗСО I-IIIступенів Дрогобицького району

18

17

17

17

17

13

99

участь

Роздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району

3

1

3

5

5

1

18

участь

Протоколи членів журі можна подивитись за посиланням:

Я.Целень

В.Арманаш

І.Підгородецький

Л.Осадчук

В.Заячук

М.Казимир