Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв

16 квітня 2019 року Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді був проведений обласний  конкурс учнівських лісництв на базі обласного управління лісового та мисливського господарства.

В конкурсі взяли участь 20 команд учнівського лісництва із 10 районів (Буського, Бродівського, Дрогобицького, Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Сколівського, Яворівського), 2 ОТГ області (Мостиської, Новоміської) та міста Червоноград.

В конкурсі учнівські лісництва представили: виставку досягнень учнівських лісництв; творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

   В роботі журі працювали науковці Львівського Національного лісотехнічного університету України: Осадчук Л.С., доктор с/г.н., завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу, Заячук В.Я., кандидат с/г наук, доцент кафедри ботаніки деревинознавства та недеревних ресурсів лісу, Хомюк П.Г., доцент кафедри лісової таксації, Жмурко С.В., старший викладач кафедри лісових культур Національного лісотехнічного університету України; Кийко А.О., директор НПП «Північне Полілля»; Флис О. Г., методист відділу освіти Яворівської РДА; профільні спеціалісти обласного управління лісового та мисливського господарства, педагоги Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами і дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА, кубками та призами за:

Гран-прі

·        учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

Керівники: Хомин Ольга Володимирівнавчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району, Мусик Андрій Миронович – лісничий Труханівського лісництва ДП «Сколівське ЛГ». Члени учнівського  лісництва: Хомин Анастасія, Ціздин Вікторія, Тарахомин Сніжана.

І місце

·        учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІ ступенів № 14.

Керівники: Мойсак Наталія Василівна – вчитель біології Червоноградської ЗОШ І- ІІІ ст. № 14,Биков Василь Анатолійович  – лісничий Соснівського лісництва ДП «Жовківський ЛГ». Члени учнівського лісництва: Бап Світлана, Лобай Софія, Скритуська Катерина.

ІІ місце

·        учнівське лісництво ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;

·        учнівське лісництво Новоміського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 Новоміської ОТГ;

·        учнівське лісництво ОНЗ «Сколівська академічна гімназія».

ІІІ місце

  • учнівське лісництво Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району;
  • учнівське лісництво Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя України Георгія Кірпи  Пустомитівського району;

·        учнівське лісництво Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;

·        учнівське лісництво Сколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3.

Колектив учнівського лісництва Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району буде представляти Львівську область у вересні 2019 року в Чернігівській області на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв. Бажаємо їм перемоги!