Обласна виставка-конкурс «Природа і фантазія»

З  04 до 10 березня 2020 року на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведена обласна виставка-конкурс «Природа і фантазія».

Виставка-конкурс пройшла за номінаціями:

- композиції з сухоцвітів та штучних квітів, плодів, насіння, шишок;

- картини з сухоцвітів та штучних квітів, плодів, насіння, шишок;

- вироби з бісеру (квіти, композиції);

- коренепластика (вироби з гілок, коріння);

- токарство та різьблення (вироби з дерева);

- витинанки;

- художнє плетіння (вироби з лози, рогози, соломи);

- писанкарство.

На виставку-конкурс подано понад триста п’ятдесят робіт школярів закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 14 районів, 9 ОТГ та 7 міст області.

Роботи талановитих юних майстрів оцінювало журі у складі: А.Кийка, директора НПП «Північне Полілля»; М.Лазорко, викладача кафедри природничо-математичної освіти Львівського ОІППО; З.Слівінської, завідувача відділу Львівського МДЕНЦ; М.Кошіль, заступника директора з навчально-методичної роботи та О.Корнацької, методиста Львівського ОЦЕНТУМ.

Подані на виставку-конкурс експонати від Буського, Гордоцького, Жовківського, Пустомитівського, Сокальського районів та м. Стрия  вирізнялися різноманітністю сюжетів, креативністю, високою майстерністю та оригінальністю виконання,  відображенням місцевого колориту, народних традицій.

Відвідувачів та журі учасники виставки-конкурсу потішили неординарними, різноманітними ідеями створення композицій, технікою виконання, барвистістю і безпосередністю дитячого сприйняття світу, показали творчий підхід школярів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти до виготовлення виробів.

Якщо поглянути на світ очима дітей, він видається бурхливим потоком цікавих творчих ідей, знахідок, фантазій та мрій. Кожна дитяча робота легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю, адже дитина завжди передає те, що бачить, а бачить вона барвисте життя. Можливо саме тому дитячі роботи на виставці випромінюли щирість, любов і святковість.