Літня «Толока позашкільників»

В червні в Одесі відбулась літня «Толока позашкільників». У заході взяла участь і керівник гуртків КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» О.В. Келембет. Читати далі »

Чарівні квітково-декоративні композиції на території ЛОЦЕНТУМ

6 червня ц.р. з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за спонсорської допомоги Львівського філіалу компанії Pernod Ricard біля центрального входу в ЛОЦЕНТУМ Читати далі »

В ЛОЦЕНТУМ відзначили День захисту дітей

Першого червня в Україні, як і у всьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей Читати далі »

Команда Львівщини в числі перших на VІІІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків

З 28 до 30 травня 2019 року на острові Хортиця (Запорізька область) – Національному історико-культурному заповіднику України, найбільшому острові на Дніпрі, проходив VIІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків. Читати далі »

Юні дослідники Львівщини в числі переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

З 21 до 23 травня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в м. Києві Читати далі »

Всеукраїнський семінар-практикум для заступників директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму

З 15 до 17 травня 2019 року у Львівській області проводився Всеукраїнський семінар-практикум для заступників директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму Читати далі »

Юні дослідники і винахідники Львівщини – переможці Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

24-26 квітня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру в м. Києві пройшов Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму Читати далі »

Конкурс-захист екологічних проектів «Дотик природи-2019»

18 квітня 2019 року в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» відбувся очний тур конкурсу-захисту екологічних проектів «Дотик природи-2019» Читати далі »

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв

16 квітня 2019 року Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді був проведений обласний конкурс учнівських лісництв на базі обласного управління лісового та мисливського господарства. Читати далі »

Юннати Львівщини – призери фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»

9-11 квітня у м. Черкаси відбувся фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2018-2019 н.р. Читати далі »