Новорічно-різдвяні виставки-конкурси «Новорічна композиція», «Різдвяна шопка» та виставка-конкурс «Український сувенір».

Новорічно-різдвяні виставки-конкурси «Новорічна композиція», «Різдвяна шопка» та виставка-конкурс «Український сувенір».

З 20 грудня 2013 року до 20 січня 2014 року в приміщенні КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» проходять новорічно-різдвяні виставки-конкурси «Новорічна композиція», «Різдвяна шопка» та виставка-конкурс «Український сувенір».

На новорічно-різдвяні виставки-конкурси представлено понад 400 робіт школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із 17 районів області, міст Борислава, Нового Роздолу, Самбора, Стрия, Червонограда та Львова. Тут експонуються різдвяні шопки та новорічно-різдвяні композиції, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, народну символіку.

На виставці-конкурсі «Український сувенір» експонуються дитячі роботи, виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, а також сучасні дизайнерські вироби, які відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва, тощо

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати

обласні виставки-конкурси «Новорічна композиція», «Різдвяна шопка» та «Український сувенір».

Щоденно з 10.00 до 18.00год. ( субота, неділя з 10.00 до 15.00год.)

Наша адреса: м. Львів, вул. Івана Франка, 133 , тел. 276-46-07