Новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

З 20 грудня 2017 року до 14 січня 2018 року в приміщенні  КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» буде проходити обласний етап Всеукраїнських новорічно-різдвяних виставок – конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

На виставку будуть представлені роботи школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів районів, ОТГ, міст області та м. Львова. Тут будуть експонуватися новорічно – різдвяні композиції, які символізують та відображають новорічно – різдвяну флористику, національний світогляд  учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, народну символіку. Метою якої є – пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

На виставку «Новорічна композиція» приймаються роботи виконані учнями в довільній формі за напрямком новорічна флористика (новорічні композиції, новорічні іграшки, ялинки з природного матеріалу, тощо). На виставку-конкурс «Український сувенір» подаються вироби, виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, сиру, тощо.

Запрошуємо  всіх бажаючих відвідати

обласні виставки  «Новорічна композиція»та «Український сувенір»

20.12.2017 – 14.01.2018

Щоденно з  10.00 до 17.00год ( субота, неділя з 10.00 до 14.00год.)

Наша адреса: м. Львів, вул. Івана Франка, 133 , тел. 276-46-07